Zaměstnanci


TÝM CNN, O.P.S. V PRAZE - KARLÍNĚ

Šárka Prokopiusová
Dobrý den, ahoj, Jmenuji se Šárka Prokopiusová a jsem ředitelkou CNN, o. p. s.
CNN o. p. s. je organizace, která poskytuje 3 sociální služby: tlumočnické služby, sociálně aktivizační služby (např. přednášky, výlety) a sociální poradenství (např. vyřízení průkazu ZTP). Sociální služby jsou poskytovány osobám se sluchovým postižením (neslyšící, nedoslýchaví, ohluchlí).
CNN o. p. s. začalo poskytovat služby v roce 2015. Dříve poskytoval uvedené sociální služby Svaz neslyšících a nedoslýchavých osob v ČR, z. s. (SNN v ČR, z. s.), ale v roce 2014 se změnily zákony a bylo lepší od sebe oddělit poskytování sociálních služeb od ostatních činností, které vykonává SNN v ČR, z. s., jako je například činnost v legislativním procesu, obhajoba a prosazování práv osob se sluchovým postižením apod.
Mou zálibou je čtení, čtu hodně a všechno (knihy, časopisy, noviny…). Mám ráda přírodu, zvířata, procházky a čas strávený s rodinou.

Jaroslav Paur

Ahoj, jmenuji se Jaroslav Paur. Pracuji mezi neslyšícími a nedoslýchavým velmi dlouho, celý život. Co dělám v Centru? Pomáhám nedoslýchavým, opravuji sluchadla, také je seřizuji. Dělám poradnu i pro neslyšící. Jaké jsou mé koníčky? Ráda pracuji na zahradě, jezdím na kole, to je asi všechno. 


 


Jan Kubačák

Ahoj, dobrý den. Jmenuji se Jan Kubačák a jsem sociální pracovník. Potřebujete něco vyřídit? Já Vám pomůžu.
 


Kateřina Jakubová 

 
 


Radka Klinderová

Jmenuji se Radka Klinderová, pracuji zde od roku 2015 jako administrativní pracovník.
Moje koníčky: turistika, sport, zahrada a rodina.
Pavlína Spilková
Ahoj, mé jméno je Pavlína Spilková. Nastoupila jsem sem do práce v roce 2016. 
Moje hlavní práce je koordinování letního tábora a také příměstského tábora. Co to je příměstský? To je tábor v Praze a děláme různé výlety do okolí. 
Také občas vypomáhám tlumočnickému týmu s českým znakovým jazykem. 
Jsou zde také neslyšící zaměstnanci, které mají problém s porozuměním textu českého jazyka a tak pro ně přeložím do českého znakového jazyka. 
Teď něco o mém volném času? Ehmm.. Jelikož mám dvě děti, tak mi času zbývá opravdu málo. Většinou s dětmi jezdíme na výlety, programy nebo sportovní aktivity,  ale když už opravdu mi zbude volná chvilka, tak si vezmu knížku a něco si přečtu. Ahoj.

Marie Mašláňová
Ahoj, jmenuji se Marie Mašláňová. Do CNN jsem nastoupila v roce 2017. Co přesně dělám?
Tady v CNN je tým tlumočníků, podporuji je a dělám pro nich školení. Dále dělám přednášky, osvěta o neslyšících.
Také spolupracuji s mezinárodními organizací, když oni potřebují vědět informaci nebo situaci, jak vypadá v Česku.
Sbírám informaci a posílám jim. Jaký je můj koníček? Sportuji, natáčím videoklipy, organizuji různé akce a ráda se scházím s přáteli. Ahoj!

Jakub Venglář
Zdravím, mé jméno je Jakub Venglář. V CNN založil v roce 2015, tam jsem nastoupil až dodnes.
Moje práce je přesně co? Administrativní pracovník, a také překladatel českého znakového jazyka.
To je moje typická práce. Moje koníčky: Kavárna, fitness, sport, internet, mobilní telefony, procházka, různé...Mám toho moc. Ahoj!

TLUMOČNÍCI ZNAKOVÉHO JAZYKA

Vendula Šantrůčková    Monika Boháčková   
Miloslav Škarda     Eva Kastnerová
Jmenuji se Miloslav Škarda. V SNN v ČR jsem tlumočníkem znakového jazyka oficiálně od r, 2000.  Od vzniku CNN, o.p.s.  v r. 2015 pokračuji stále jako tlumočník dodnes. Mojí zálibou je především rodina, zejména vnoučátka, jezdím na kole, rád mám turistiku, lyžuji a věnuji se ještě mnoha dalším činnostem

Já jsem Monika Boháčková. Tlumočím už od r. 1988. Z důvodu mateřské dovolené jsem činnost přerušila a opět jsem se zapojila v r. 1996. Od vzniku CNN, o.p.s. v r. 2015 jsem samozřejmě tlumočnicí dodnes. Mým koníčkem je sport, turistika, ráda čtu a zúčastňuji se mnoha dalších aktivit.

Nejsou v CNN pouze dva tlumočníci, já jsem další, třetí v pořadí. Jmenuji se Vendula Šantrůčková. Tlumočnickou profesi jsem zahájila v r. 2010 a taky jsem od  vzniku CNN v r. 2015 tlumočnicí dodnes. Ve volném čase mám nejraději turistické procházky a jim podobné aktivity

Počkat, počkat…..na mne jste zapomněli ?  Na čtvrtého tlumočníka. Taky jsem členem tlumočnického kolektivu od vzniku CNN, o.p.s. v r. 2015. Jmenuji se Eva Kastnerová. Tlumočníkem jsem od. 2011 a jsem zde dosud. Moje záliby jsou podobné jako u mých spolupracovníků – turistika, procházky se psem, jezdím na vodu a zúčastňuji se ještě mnoha dalších aktivit.

Zdravíme  všechny a těšíme se s vámi na setkání.TÝM CNN, O.P.S. V PRAZE - MODŘANECH

Pavel Šturm
Ahoj, jmenuji se Pavel Šturm a jsem vedoucí pobočky CNN, o.p.s. v Modřanech. Sociálně aktivizační služby dělám od roku 1995. Mezi mé koníčky patří házení šipek a jízda na kole. Ahoj
Denisa Lincová

Ahoj, jmenuji se Denisa Lincová a pracuji v sociálních a aktivizačních službách od roku 2007.
Moje koníčky jsou - sport, turistika a různé výlety. Ahoj

Michal Brhel
Ahoj, jmenuji se Michal Brhel, pracuji zde od roku 2015 až do současné doby jako pracovník v sociálně aktivizačních službách. Jaké jsou mé koníčky? Sport, cestování, opalování a odpočinek u moře, také mám rád poznávací turistiku atd. Ahoj.