Zaměstnanci


TÝM CNN, O.P.S. V PRAZE - KARLÍNĚ


Jaroslav Paur

Ahoj, jmenuji se Jaroslav Paur. Pracuji mezi neslyšícími a nedoslýchavým velmi dlouho, celý život. Co dělám v Centru? Pomáhám nedoslýchavým, opravuji sluchadla, také je seřizuji. Dělám poradnu i pro neslyšící. Jaké jsou mé koníčky? Ráda pracuji na zahradě, jezdím na kole, to je asi všechno.

 


Jan Kubačák
 
Ahoj, dobrý den. Jmenuji se Jan Kubačák a jsem sociální pracovník. Potřebujete něco vyřídit? Já Vám pomůžu.

Kateřina Jakubová 
 
 


Radka Klinderová

Jmenuji se Radka Klinderová, pracuji zde od roku 2015 jako administrativní pracovník.
Moje koníčky: turistika, sport, zahrada a rodina.


Pavlína Spilková

Ahoj, mé jméno je Pavlína Spilková. Nastoupila jsem sem do práce v roce 2016. 
Moje hlavní práce je koordinování letního tábora a také příměstského tábora. Co to je příměstský? To je tábor v Praze a děláme různé výlety do okolí. 
Také občas vypomáhám tlumočnickému týmu s českým znakovým jazykem. 
Jsou zde také neslyšící zaměstnanci, které mají problém s porozuměním textu českého jazyka a tak pro ně přeložím do českého znakového jazyka. 
Teď něco o mém volném času? Ehmm.. Jelikož mám dvě děti, tak mi času zbývá opravdu málo. Většinou s dětmi jezdíme na výlety, programy nebo sportovní aktivity,  ale když už opravdu mi zbude volná chvilka, tak si vezmu knížku a něco si přečtu. Ahoj. TLUMOČNÍCI ZNAKOVÉHO JAZYKA

Vendula Šantrůčková, Monika Boháčková, Miloslav Škarda, Eva Kastnerová

Jmenuji se Miloslav Škarda. V SNN v ČR jsem tlumočníkem znakového jazyka oficiálně od r, 2000.  Od vzniku CNN, o.p.s.  v r. 2015 pokračuji stále jako tlumočník dodnes. Mojí zálibou je především rodina, zejména vnoučátka, jezdím na kole, rád mám turistiku, lyžuji a věnuji se ještě mnoha dalším činnostem

Já jsem Monika Boháčková. Tlumočím už od r. 1988. Z důvodu mateřské dovolené jsem činnost přerušila a opět jsem se zapojila v r. 1996. Od vzniku CNN, o.p.s. v r. 2015 jsem samozřejmě tlumočnicí dodnes. Mým koníčkem je sport, turistika, ráda čtu a zúčastňuji se mnoha dalších aktivit.

Nejsou v CNN pouze dva tlumočníci, já jsem další, třetí v pořadí. Jmenuji se Vendula Šantrůčková. Tlumočnickou profesi jsem zahájila v r. 2010 a taky jsem od  vzniku CNN v r. 2015 tlumočnicí dodnes. Ve volném čase mám nejraději turistické procházky a jim podobné aktivity

Počkat, počkat…..na mne jste zapomněli ?  Na čtvrtého tlumočníka. Taky jsem členem tlumočnického kolektivu od vzniku CNN, o.p.s. v r. 2015. Jmenuji se Eva Kastnerová. Tlumočníkem jsem od. 2011 a jsem zde dosud. Moje záliby jsou podobné jako u mých spolupracovníků – turistika, procházky se psem, jezdím na vodu a zúčastňuji se ještě mnoha dalších aktivit.

Zdravíme  všechny a těšíme se s vámi na setkání.

Hana TrskováTÝM CNN, O.P.S. V PRAZE - MODŘANECHPavel Šturm


Ahoj, jmenuji se Pavel Šturm a jsem vedoucí pobočky CNN, o.p.s. v Modřanech. Sociálně aktivizační služby dělám od roku 1995. Mezi mé koníčky patří házení šipek a jízda na kole. Ahoj


Denisa Lincová


Ahoj, jmenuji se Denisa Lincová a pracuji v sociálních a aktivizačních službách od roku 2007.
Moje koníčky jsou - sport, turistika a různé výlety. AhojMichal Brhel


Ahoj, jmenuji se Michal Brhel, pracuji zde od roku 2015 až do současné doby jako pracovník v sociálně aktivizačních službách. Jaké jsou mé koníčky? Sport, cestování, opalování a odpočinek u moře, také mám rád poznávací turistiku atd. Ahoj.