Zaměstnanci


TÝM CNN, O.P.S. V PRAZE - KARLÍNĚ

Mgr. Lenka OPRCHALOVÁ
Ředitelka CNN

Jaroslav PAUR

Ahoj, jmenuji se Jaroslav Paur. Pracuji mezi neslyšícími a nedoslýchavým velmi dlouho, celý život. Co dělám v Centru? Pomáhám nedoslýchavým, opravuji sluchadla, také je seřizuji. Dělám poradnu i pro neslyšící. Jaké jsou mé koníčky? Ráda pracuji na zahradě, jezdím na kole, to je asi všechno.

 

Radka KLINDEROVÁ

Jmenuji se Radka Klinderová, pracuji zde od roku 2015 jako administrativní pracovník.
Moje koníčky: turistika, sport, zahrada a rodina.

Pavlína SPILKOVÁ

Ahoj, mé jméno je Pavlína Spilková. Nastoupila jsem sem do práce v roce 2016. 
Moje hlavní práce je koordinování letního tábora a také příměstského tábora. Co to je příměstský? To je tábor v Praze a děláme různé výlety do okolí. 
Také občas vypomáhám tlumočnickému týmu s českým znakovým jazykem. 
Jsou zde také neslyšící zaměstnanci, které mají problém s porozuměním textu českého jazyka a tak pro ně přeložím do českého znakového jazyka. 
Teď něco o mém volném času? Ehmm.. Jelikož mám dvě děti, tak mi času zbývá opravdu málo. Většinou s dětmi jezdíme na výlety, programy nebo sportovní aktivity,  ale když už opravdu mi zbude volná chvilka, tak si vezmu knížku a něco si přečtu. Ahoj.


Bc. Marek SPILKA
IT Technik

BcA. Monika GOLDEFUSOVÁ
Figurantka

TLUMOČNÍCI ZNAKOVÉHO JAZYKA

Vendula ŠANTRŮČKOVÁ (mateřská dovolená), Monika BOHÁČKOVÁ, Miloslav ŠKARDA, Eva KASTNEROVÁ (mateřská dovolená)

Jmenuji se Miloslav Škarda. V SNN v ČR jsem tlumočníkem znakového jazyka oficiálně od r, 2000.  Od vzniku CNN, o.p.s.  v r. 2015 pokračuji stále jako tlumočník dodnes. Mojí zálibou je především rodina, zejména vnoučátka, jezdím na kole, rád mám turistiku, lyžuji a věnuji se ještě mnoha dalším činnostem

Já jsem Monika Boháčková. Tlumočím už od r. 1988. Z důvodu mateřské dovolené jsem činnost přerušila a opět jsem se zapojila v r. 1996. Od vzniku CNN, o.p.s. v r. 2015 jsem samozřejmě tlumočnicí dodnes. Mým koníčkem je sport, turistika, ráda čtu a zúčastňuji se mnoha dalších aktivit.

Nejsou v CNN pouze dva tlumočníci, já jsem další, třetí v pořadí. Jmenuji se Vendula Šantrůčková. Tlumočnickou profesi jsem zahájila v r. 2010 a taky jsem od  vzniku CNN v r. 2015 tlumočnicí dodnes. Ve volném čase mám nejraději turistické procházky a jim podobné aktivity

Počkat, počkat…..na mne jste zapomněli ?  Na čtvrtého tlumočníka. Taky jsem členem tlumočnického kolektivu od vzniku CNN, o.p.s. v r. 2015. Jmenuji se Eva Kastnerová. Tlumočníkem jsem od. 2011 a jsem zde dosud. Moje záliby jsou podobné jako u mých spolupracovníků – turistika, procházky se psem, jezdím na vodu a zúčastňuji se ještě mnoha dalších aktivit.

Zdravíme  všechny a těšíme se s vámi na setkání.

Mgr. Denisa BLÁHOVÁ
Tlumočnice

Bc. Hana TRSKOVÁMgr. Marta HÖFEROVÁ
Pracovnice v sociálních službách

Bc. Michaela ADLEROVÁ
Pracovnice v sociálních službách

TÝM CNN, O.P.S. V PRAZE - MODŘANECH

Pavel ŠTURM


Ahoj, jmenuji se Pavel Šturm a jsem vedoucí pobočky CNN, o.p.s. v Modřanech. Sociálně aktivizační služby dělám od roku 1995. Mezi mé koníčky patří házení šipek a jízda na kole. Ahoj

Denisa LINCOVÁ


Ahoj, jmenuji se Denisa Lincová a pracuji v sociálních a aktivizačních službách od roku 2007.
Moje koníčky jsou - sport, turistika a různé výlety. Ahoj


Michal BRHEL


Ahoj, jmenuji se Michal Brhel, pracuji zde od roku 2015 až do současné doby jako pracovník v sociálně aktivizačních službách. Jaké jsou mé koníčky? Sport, cestování, opalování a odpočinek u moře, také mám rád poznávací turistiku atd. Ahoj.

TÝM CNN, O.P.S. V BEROUNĚ


Ivana NEUSCHLOVÁ
Vedoucí pobočky a pracovnice v sociálních službách
Olga HAVLOVÁ
Pracovnice v sociálních službách

TÝM CNN, O.P.S. V KLADNĚ

Jaroslava KASÍKOVÁ

Vedoucí pobočky a pracovnice v sociálních službách
Alena KASÍKOVÁ
Pracovnice v sociálních službách

TÝM CNN, O.P.S. V PŘÍBRAMI

Marie FIŠEROVÁ

Vedoucí pobočky a pracovnice v sociálních službách

Ivana MARŠÍKOVÁ
Pracovnice v sociálních službách