Zaměstnanci


TÝM CNN, O.P.S. V PRAZE - KARLÍNĚ

Šárka Prokopiusová
Dobrý den, ahoj, Jmenuji se Šárka Prokopiusová a jsem ředitelkou CNN, o. p. s.
CNN o. p. s. je organizace, která poskytuje 3 sociální služby: tlumočnické služby, sociálně aktivizační služby (např. přednášky, výlety) a sociální poradenství (např. vyřízení průkazu ZTP). Sociální služby jsou poskytovány osobám se sluchovým postižením (neslyšící, nedoslýchaví, ohluchlí).
CNN o. p. s. začalo poskytovat služby v roce 2015. Dříve poskytoval uvedené sociální služby Svaz neslyšících a nedoslýchavých osob v ČR, z. s. (SNN v ČR, z. s.), ale v roce 2014 se změnily zákony a bylo lepší od sebe oddělit poskytování sociálních služeb od ostatních činností, které vykonává SNN v ČR, z. s., jako je například činnost v legislativním procesu, obhajoba a prosazování práv osob se sluchovým postižením apod.
Mou zálibou je čtení, čtu hodně a všechno (knihy, časopisy, noviny…). Mám ráda přírodu, zvířata, procházky a čas strávený s rodinou.

Jaroslav Paur

Ahoj, jmenuji se Jaroslav Paur. Pracuji mezi neslyšícími a nedoslýchavým velmi dlouho, celý život. Co dělám v Centru? Pomáhám nedoslýchavým, opravuji sluchadla, také je seřizuji. Dělám poradnu i pro neslyšící. Jaké jsou mé koníčky? Ráda pracuji na zahradě, jezdím na kole, to je asi všechno. 


 Marie Výprachtická
Jmenuji se Marie Výprachtická. Pracuji jako sociální pracovník od roku 2017.
Moje typická práce je vysvětlení obsahu dopisu, příprava odpovědi na něj a další poradenství.
Moje koníčky jsou procházky přírodou a poslech hudby.
Radka Klinderová

Jmenuji se Radka Klinderová, pracuji zde od roku 2015 jako administrativní pracovník.
Moje koníčky: turistika, sport, zahrada a rodina.
Pavlína Spilková
Ahoj, mé jméno je Pavlína Spilková. Nastoupila jsem sem do práce v roce 2016. 
Moje hlavní práce je koordinování letního tábora a také příměstského tábora. Co to je příměstský? To je tábor v Praze a děláme různé výlety do okolí. 
Také občas vypomáhám tlumočnickému týmu s českým znakovým jazykem. 
Jsou zde také neslyšící zaměstnanci, které mají problém s porozuměním textu českého jazyka a tak pro ně přeložím do českého znakového jazyka. 
Teď něco o mém volném času? Ehmm.. Jelikož mám dvě děti, tak mi času zbývá opravdu málo. Většinou s dětmi jezdíme na výlety, programy nebo sportovní aktivity,  ale když už opravdu mi zbude volná chvilka, tak si vezmu knížku a něco si přečtu. Ahoj.

Marie Mašláňová
Ahoj, jmenuji se Marie Mašláňová. Do CNN jsem nastoupila v roce 2017. Co přesně dělám?
Tady v CNN je tým tlumočníků, podporuji je a dělám pro nich školení. Dále dělám přednášky, osvěta o neslyšících.
Také spolupracuji s mezinárodními organizací, když oni potřebují vědět informaci nebo situaci, jak vypadá v Česku.
Sbírám informaci a posílám jim. Jaký je můj koníček? Sportuji, natáčím videoklipy, organizuji různé akce a ráda se scházím s přáteli. Ahoj!

Jakub Venglář
Zdravím, mé jméno je Jakub Venglář. V CNN založil v roce 2015, tam jsem nastoupil až dodnes.
Moje práce je přesně co? Administrativní pracovník, a také překladatel českého znakového jazyka.
To je moje typická práce. Moje koníčky: Kavárna, fitness, sport, internet, mobilní telefony, procházka, různé...Mám toho moc. Ahoj!

TLUMOČNÍCI ZNAKOVÉHO JAZYKA

Vendula Šantrůčková    Monika Boháčková   
Miloslav Škarda     Eva Kastnerová
Jmenuji se Miloslav Škarda. V SNN v ČR jsem tlumočníkem znakového jazyka oficiálně od r, 2000.  Od vzniku CNN, o.p.s.  v r. 2015 pokračuji stále jako tlumočník dodnes. Mojí zálibou je především rodina, zejména vnoučátka, jezdím na kole, rád mám turistiku, lyžuji a věnuji se ještě mnoha dalším činnostem

Já jsem Monika Boháčková. Tlumočím už od r. 1988. Z důvodu mateřské dovolené jsem činnost přerušila a opět jsem se zapojila v r. 1996. Od vzniku CNN, o.p.s. v r. 2015 jsem samozřejmě tlumočnicí dodnes. Mým koníčkem je sport, turistika, ráda čtu a zúčastňuji se mnoha dalších aktivit.

Nejsou v CNN pouze dva tlumočníci, já jsem další, třetí v pořadí. Jmenuji se Vendula Šantrůčková. Tlumočnickou profesi jsem zahájila v r. 2010 a taky jsem od  vzniku CNN v r. 2015 tlumočnicí dodnes. Ve volném čase mám nejraději turistické procházky a jim podobné aktivity

Počkat, počkat…..na mne jste zapomněli ?  Na čtvrtého tlumočníka. Taky jsem členem tlumočnického kolektivu od vzniku CNN, o.p.s. v r. 2015. Jmenuji se Eva Kastnerová. Tlumočníkem jsem od. 2011 a jsem zde dosud. Moje záliby jsou podobné jako u mých spolupracovníků – turistika, procházky se psem, jezdím na vodu a zúčastňuji se ještě mnoha dalších aktivit.

Zdravíme  všechny a těšíme se s vámi na setkání.TÝM CNN, O.P.S. V PRAZE - MODŘANECH

Pavel Šturm
Ahoj, jmenuji se Pavel Šturm a jsem vedoucí pobočky CNN, o.p.s. v Modřanech. Sociálně aktivizační služby dělám od roku 1995. Mezi mé koníčky patří házení šipek a jízda na kole. Ahoj
Denisa Lincová

Ahoj, jmenuji se Denisa Lincová a pracuji v sociálních a aktivizačních službách od roku 2007.
Moje koníčky jsou - sport, turistika a různé výlety. Ahoj

Michal Brhel
Ahoj, jmenuji se Michal Brhel, pracuji zde od roku 2015 až do současné doby jako pracovník v sociálně aktivizačních službách. Jaké jsou mé koníčky? Sport, cestování, opalování a odpočinek u moře, také mám rád poznávací turistiku atd. Ahoj.